Logo hotelu Aparthotel Station
StandardStandardStandardStandardStandard

Aparthotel Station

31-510 Kraków Ul. Bosacka 5
Ocena ogólna:
5.8 z 6 ocen | Liczba opinii: 5
Opinie gości
Mapa dojazdu
Lokalizacja
Aparthotel Station** to unowocześniony i odrestaurowany GOLDEN HOSTEL. Aparthotel Station** znajduję dokładnie przy samym Dworcu PKP/PKS i Uniwersytecie Ekonomicznym. Galeria Krakowska znajduje się dosłownie pół minuty od Aparthotelu Station, a Rynek 5 minut piechotą.
Zakwaterowanie
Oddajemy w Państwa ręce osiemnaście pokoi po generalnym remoncie: każdy komfortowo wyposażony z dostępem do prywatnej łazienki. Wszystkie pokoje są inne, dostosowane do rozległego wachlarza potrzeb gości. Samotnie podróżujący turyści na pewno docenią dozę dyskretnej kameralności w cichym pokoju z oknami wychodzącymi na podwórze, a wielopokoleniowe rodziny będą zachwycone jednym z naszych apartamentów stylizowanych na staropolskie mieszkanie w kamienicy. Gościom ceniącym sobie walory wizualne zabytkowego Krakowa oferujemy zakwaterowanie w pokojach, których okna wychodzą na wieżę bazyliki Mariackiej – bezsprzecznie jedną z największych atrakcji Rynku Głównego.
Wyżywienie
Śniadania serwowane są w lochach restauracji stylizowanej na średniowieczną, co razem wzięte zabiera potencjalnych klientów w historyczną podróż do czasów XV wieku.
Wypoczynek
Gości nie stroniących od towarzystwa zapraszamy do hotelowego lobby, w którym popijając filiżankę aromatycznej kawy można wysłuchać opowieści wszechstronnie wyszkolonych recepcjonistów o legendarnym grodzie Kraka tudzież poznać tajemne (więc i najlepsze!) trasy na piesze i rowerowe wycieczki po mieście.
Rezerwacja
Data przyjazdu:
Data wyjazdu:
Typ pokoju:
Liczba pokoi:
Waluta:
Kontakt
hotele.pl